از اینکه از وب سایت ما دیدن می فرمایید از شما سپاس گزاریم.

 

ما می کوشیم تا شما را در گزینش بهترین پلی  یاری دهیم.

 

 کودک شاد ، آرامش زندگی 

 

 

 

نظام ارزشی خانه کودک فراز

در سازمان ما احترام و تکریم مشتری اصل است و هفت روز هفته 24 ساعته برای پاسخگویی به مشتریان آماده هستیم و بعد از فروش هیچگاه آنها را تنها نمی گذاریم.

عرضه اسباب بازی و تجهیزات بازی برای ما لذت بخش ترین کار دنیاست.


خانه کودک فراز بزرگترین مجتمع تخصصی کودک در کشور می باشد که در غرب تهران واقع شده است اما افتخار می کنیم که طیف وسیعی از خدمات خود را در سراسر کشور پوشش داده ایم.
 مجموعه خانه کودک فراز با سابقه ترین مرکز تجهیز کننده مراکز بازی ست که سالیان طولانی در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرا همراه همیشگی مشتریان عزیز بوده و همواره در حهت بهبود و رضایت مشتریان گام برداشته است.
ما همواره می کوشیم تا با ارائه بهترین و پیشرفته ترین خدمات و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا فضای شاد و ایمنی را برای کودکان به وجود بیاوریم و بهترین محصولات را از نظر کیفیت در کمترین زمان ممکن در اختیارشما عزیزان قرار دهیم.

در سال های اخیر با رشد چشمگیر فضاهای بازی کودکان این مجموعه بر آن شد تا با بهره گیری از تکنولوژِی روز دنیا و در رقابت با شرکت های بزرگ خارجی ، بهترین نمونه های پلی گراند و ادونچر را در میهن مان ایران به اجرا در آورد و با ایجاد سطح بالای کیفیت و ایمنی ، از دیگر رقبای خارجی پیشی گرفته و اکنون در جای جای کشور عزیزمان نام خانه کودک فراز به چشم می خورد.
با افتخار اعلام می داریم که ما با پشتوانه ایمان عمل و توانایی جوانان ایرانی به سطحی از کیفیت دست پیدا کرده ایم که نام ایران و خانه کودک فراز را در کشورهای همسایه با اجرای پروژه های متعدد به سر زبان ها بیاندازیم و با عظمی راسخ در جهت بهبود و ارتقاي كيفي آن  مي کوشیم.

ایمنی کودکان اولویت اول ماست و با پشتوانه مهندسین ایرانی از بهترین دانشگاه های کشور در بحث سازه های پلی گراند و ادونچر به ایمنی کامل دست یافته ايم .سهولت در اجرا و نصب ، پشتیبانی 24 ساعته ، استفاده از بهترین کارشناسان متخصص در زمینه کودک و مشاوره تخصصی در زمینه اجرای پروژه های کودک از خدمات خانه کودک فراز برای شما عزیزان است.

همکاران ما به 3 طریق ذیل پذیرا و پاسخگوی شما می باشند:
1.خرید آنلاین و ارتباط با ما از طریق وب سایت خانه کودک فراز
2. تماس تلفنی
3. مراجعه حضوری به مجموعه خانه کودک فراز